Cargo
YÖNETİM HİZMETLERİ

Nüans Grup; Entegre Tesis Yönetimi kapsamında, Güvenlik, Teknik İşletme Bakım & Onarım & Servis, Bahçe Bakımı & Peyzaj, Temizlik, Pest Kontrol & Haşere İlaçlama, Hukuk Danışmanlığı vb. tüm hizmetleri tek bir çatı altında toplar ve her hizmetin mükemmel bir entegrasyon içinde tek elden, ekonomik yöntemlerle gerçekleştirilmesini sağlar. Farklı alanlarda hizmet veren ekiplerimizin yönetiminden kontrolüne, hizmet kalitesinin standardize edilmesinden eşgüdümlü hareket planına kadar her ayrıntı, işletmenizin yararını en üst düzeyde gerçekleştirmeye odaklıdır.

Daha Fazla Bilgi

Logistic Service
GÜVENLİK HİZMETLERİ

5188 sayılı ÖZEL GÜVENLİK Hizmetlerine dair kanunda belirtilen kamu  güvenliğini tamamlayıcı mahiyetteki 5188 SAYILI ÖZEL GÜVENLİK Hizmetlerini 24 saat ve yılda 365 gün esasıyla yerine getirecektir.    Firmamız operasyon departmanı tarafından yapılacak fizibilite çalışmasına göre kadro durumu bilgisi verilecektir. Özel Güvenlik Görevlilerinin üçüncü kişilere verecekleri zararların tazmini amacıyla 5188 Sayılı Kanunun 21’inci maddesinde belirtilen özel güvenlik malî sorumluluk sigortasını yaptıracaktır. Firmamız, güvenliğin tam olarak sağlanması, gerekli tedbirlerin alınması konusunda periyodik aralıklarla, risk analizi hazırlayıp TESİS/SİTE YÖNETİMİ’ ne sunacaktır.

Daha Fazla Bilgi

Storage
KOSGEB DESTEKLİ

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) tarafından, işletmemizin profesyonel yönetim ve hizmet anlayışı ile kurumsal stratejileri desteklenmektedir. KOSGEB tarafından desteklenen işletmemizin ekonomik etkinliği, rekabet gücü artmaya devam etmektedir. Kurumsal stratejilerimizi, hizmet platformlarımızı sürekli yenileyerek sektörde fark yaratan, teknolojik ve katma değeri yüksek hizmet veren, bu hizmetleri ulusal ve uluslararası pazarlara taşıyan öncü bir kuruluş olma vizyonumuz ile yolumuza, KOSGEB destekli olarak emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Daha Fazla Bilgi

HİZMETLERİMİZ